• KONKURS RECYTATORSKI FILMOWY

• 11.12.2021r.
        Odkrywamy w dzieciach talenty aktorskie.
      • Konkurs pt. "Najpiękniejszy wiersz z dzieciństwa" to konkurs recytatorski (filmowy), który polegał na nagraniu filmiku, w którym dziecko (w towarzystwie rodzica/rodzeństwa itp.) recytuje ulubiony wiersz polskiego autora. Regulamin_konkursu.pdf

W konkursie wzięło udział 9-cioro przedszkolaków (starszaki, średniaki i maluchy oraz rodzice). Nagrane filmiki ukazały się na przedszkolnym fb, a cała społeczność przedszkolna: rodzice i bliscy, głosowali na swojego ulubieńca oddając "lajki". Faworytem okazał się Karol Wilczewski z grupy "Żuczki", Zwycięzcy serdecznie GRATULUJEMY!!! i życzymy dalszych sukcesów.

Pozostałym uczestnikom DZIĘKUJEMY za udział w konkursie i życzymy powodzenia w rozwijaniu talentu aktorskiego.

Poniżej ilość zdobytych głosów wszystkich uczestników:

Karol Wilczewski - 209

Marcelina Szkopek - 146

Zofia Siedlecka z mamą - 135

Maria Haraburda - 111

Hanna Haraburda - 106

Damian Halicki - 94

Lidia Dąbrowska - 75

Lidia i Mieszko Kropielniccy - 73

Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody.