• KSIĄŻKA + ZAKŁADKA = DUET IDEALNY

• 20.12.2021r.
        "Świateczna zakładka do książki" - konkurs plastyczny.
      • W okresie przedświątecznym (10 - 17.12.2021r.), w przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. "Świąteczna zakładka do książki".

Celem konkursu było, przede wszystkim, rozbudzanie inwencji twórczej dzieci oraz stworzenie okazji do zaprezentowania przez dzieci własnych pomysłów i technik.

W konkursie udział wzięły dzieci przebywające w tym czasie w przedszkolu i wszyscy zostali zwycięzcami. Przedszkolaki z tej okazji zostały nagrodzone dyplomami i drobnymi pamiątkami. A wszystkie zakładki można było podziwiać na wystawach tablicy grupowej.

WSZYSTKIM ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!

gr. SKRZATY

gr. MOTYLKI      gr. MISIE

gr. LISKI        gr. MUCHOMORKI

gr. ŻUCZKI

gr. JEŻYKI

gr. MRÓWKI

gr. BIEDRONKI

gr. JAGÓDKI

Jak powstawały zakładki? Zapraszamy do obejrzenia albumu fotograficznego poszczególnych grup.