• WYDARZENIA GRUPOWE

• 2.06.2021r.

DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca z grupie "Jeżyków" świetowaliśmy bardzo ważne święto: Dzień Dziecka. Tego dnia, nie zabrało uśmiechu, zabawy, beztroski i szczęścia na twarzach dzieci. Był to czas spędzony na świeżym powietrzu z atrakcjami. "Jeżyki" pokonały tor przeszkód, rzucały balonami napełnionymi wodą do tarczy, malowały kredą i wspólnie spędzały czas na placu zabaw. Po zabawach ruchowych, nabraliśmy sił  jedząc kiełbaski na kocu,  na koniec posmakowaliśmy pysznych lodów. Co to był za dzień !

• 27.05.2021r.

DZIEŃ RODZINY

Mamo i tato!
          Bardzo Wam dziękuję, za Wasze serce uśmiech Wam daruję. Bądźcie szczęśliwi, żyjcie dla nas długi czas i pamiętajcie, że my bardzo kochamy Was♥️ Z myślą o tak ważnym dniu Jeżyki przygotowały prezent i laurki oraz przedstawienie.

• 19.05.2021r.
        • NASZE DRZEWO

19 maja nasza grupa, wzięła udział w przedszkolnym wydarzeniu- sadzenie drzewek. Był to nasz czas obcowania z naturą. Dzieci poznały proces sadzenia, opieki nad roślinami i wspólnie posadziły przed przedszkolem nasze drzewko, któremu nadaliśmy nazwę „Jarząbek Jerzy”. Teraz z niecierpliwością czekamy na pierwsze dary z naszego drzewa! Obiecujemy, ze będziemy o nie dbać.

• 12.04.2021r.

PRACA ZDALNA

#Jeżyki mimo tego, że od dłuższego czasu są w domach to chętnie wykonują zajęcia zdalne wysyłane przez Panie :) W minionych tygodniach realizowaliśmy tematykę "Wielkanoc" oraz "Zwierzęta mieszkające na wsi" - z wykorzystaniem różnych form. Zapraszamy do obejrzenia albumu fotograficznego :)

• 25.03.2021r.
        • WIELKANOCNE WARSZTATY

25 marca w grupie "Jeżyki" odbyły się Wielkanocne Warsztaty Świąteczne. W roli głownej wystąpił zając i kurczaczak wielkanocny. Dzieci z uśmiechem na twarzy oddały się artystycznej ekspresji i pięknie ozdobiły styropianowego zająca. W drugiej części warsztatów zasadziły owies w kubeczku i ozdobiły go na wzór kurczaczka wielkanocnego. Po ciężkiej pracy spędziliśmy wspólnie czas przy poczęstunku.

• 1.02.2021r.

BAL KARNAWAŁOWY

Luty w naszej grupie zaczął się tańcami i szaleństwem, a to za sprawą Balu Karnawałowego. Każde dziecko, było przebrane za ulubioną postać, a sala pięknie udekorowana. Bal rozpoczęła sesja fotograficzna wykonana przez fotografa. Następnie zaczęły się tańce i zabawy grupowe przy specjalnie dobranej, ulubionej muzyce "jeżyków".  W międzyczasie na dzieci, czekał poczęstunek i orzeźwiające napoje. Na końcu balu, zostały wręczone paczki świąteczne z prezentami. Dzieciom nie schodził uśmiech z twarzy i do dzisiaj wspominają zabawę karnawałową.

• 22.01.2021r.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Na smutki mają słodkie i pyszne rozwiązanie, znajdą radę na każde zmartwienie- to nasze kochane babcie i dziadkowie! Dla Was wykonaliśmy piękne ozdoby oraz przygotowaliśmy występ. Kochamy Was♥️