• WYDARZENIA GRUPOWE

• 25.05.2021r.

DZIEŃ RODZICÓW

Z okazji Święta Mamy Mrówki przygotowały występ muzyczno- taneczny, w którym oddały swoje serce i miłość kochanym Rodzicom. Odświętnie ubrane dzieci zaśpiewały piosnkę "Moje małe serce kocha Ciebie bardzo mocno". Były też wierszyki z życzeniami, a także laurki oraz pięknie ozdobione słoiki ze zdjęciem dziecka, aby  każda mamusia i każdy tatuś mogli codziennie patrzeć na uśmiechnięta buzię ich pociechy.

• 21.05.2021r.
        • SADZIMY DRZEWKO

Klon "Gruguś"

Po burzliwej dyskusji i głosowaniu w grupie "Motylki" dzieci wybrały dla swojego drzewka imię- "Gruguś". Następnie poszły z p.Lucynką, aby go zasadzić. Następnego dnia z p.Martą podlały i zawiesiły wizytówkę. Mamy nadzieję, że nasze drzewko wyrośnie na piękne, ogromne drzewo i będzie dawało cień następnym pokoleniom.

• 22.03.2021r.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Mrówki powitały wiosnę tańcem i śpiewem. Wykonały ekologiczną  Marzannę z kolorowego papieru, która zagościła wśród innych na placu naszego przedszkola! Witaj Wiosno ! Żegnaj zimo!

• 10.03.2021r.
        • RÓŻNI, LECZ RÓWNIE WAŻNI

10 marca Mrówki ubrały się na niebiesko na znak solidarności osób z autyzmem. Akcja uczy zrozumienia i tolerancji, które różnią sięod nas zachowaniem i wyglądem lecz mimo to jesteśmy tak samo ważni.

• 15.02.2021r.

WALENTYNKI

Walentynki w Mówkach to dzień czułości i uścisków. Jest to Dzień zakochanych, ale także wszystkich tych, którzy darzą się sympatią. Tak było właśnie u nas. Przygotowaliśmy deser walentynkowy -  rurki w czekoladzie i posypce oraz bawiliśmy się w różnego rodzaju zabawy muzyczne, taneczne i integracyjne. Wykonaliśmy grupową pracę plastyczną z odciskami naszych rączek.

• 1.02.2021r.

BAL KARNAWAŁOWY

"Bal w przedszkolu dzisiaj, wyszły z szafki misie i proszą laleczki do milej poleczki…"

W dniu 1 lutego Królewny, księżniczki, wróżki, czarownice, strażacy, muszkieterzy, rycerze, piraci, kowboje i wiele innych bajkowych postaci gościło w naszym przedszkolu. Karnawał, to czas zabawy, na którą nasze „Mrówki” czekały  z wielką niecierpliwością. Wszyscy świetnie się bawili i z ochotą uczestniczyli w konkursach. Był też słodki poczęstunek i prezenty od Mikołaja.

• 21.01.2021r.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dla naszych Babć i Dziadków śpiewaliśmy i recytowaliśmy z okazji ich święta. Choć nasze rączki  i nóżki są małe to serca dla nich mamy ogromne! Kochani Dziadkowie dajecie nam dużo miłości i troski. Wasze Mróweczki zawsze o Was pamiętają. Kochamy Was!