• GENIALNY PRZEDSZKOLAK - edycja 10

•

Poraz drugi dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w konkursie „Genialny Pięciolatek” – „Genialny Sześciolatek”. Tym razem były to 5-latki z grup : Liski i Żuczki (10 osób) oraz 6 -latki z grupy Skrzaty (10 osób).

Konkurs w ciekawy i zabawny sposób utrwala wiedzę i umiejętności przedszkolaków oraz poprzez ćwiczenia grafomotoryczne przygotowuje je do nauki pisania. Kolorowe arkusze konkursowe zawierały zadania polegające na:
          – pisaniu po śladzie,
          – rozwiązywaniu zagadek logicznych,
          – dopasowywaniu poszczególnych elementów,
          – odnajdywaniu drogi w labiryncie,
          – łączeniu punktów,
          – odnajdywaniu różnic na obrazkach.

Dodatkowo arkusze zawierały dwa  zadania z języka angielskiego.

Każdy uczestnik konkursu otrzymał imienny dyplom z wynikiem bardzo dobrym oraz książęczkę z obrazkami do kolorowania i odwzorowywania. Natomiast nasze przedszkole otrzymało certyfikat udziału w konkursie.

Gratulujemy Genialnym Przedszkolakom!!!